سیستم پخش مویرگی و سفارشگیری سپیدار

اگر به دنبال یک راه حل همه کاره برای سفارشگیری کنترل موجودی، پخش و توزیع مویرگی کالا به شکل ساده هستید، سیستم پخش و سفارشگیری سپیدار می‌تواند برای شما بهترین انتخاب باشد. اگر محصولات خود را بین مشتریان مختلفی پخش می‌کنید، برای پخش و سفارشگیری نیاز به سیستم پخش مویرگی دارید. کاربرد نرم‌افزار حسابداری فروش و پخش مویرگی سپیدار برای مدیریت عملیات پخش و فروش است. این نرم‌افزار به واسطه امکانات ویژه‌ای که دارد با انعطاف پذیری بالا، می‌تواند فرایندهای فروش مویرگی را راحت‌تر کند.

امکانات سیستم پخش و سفارشگیری

معرفی سیستم پخش و سفارشگیری

سیستم پخش و سفارشگیری سپیدار به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا بتوانند راحت‌تر زنجیره تأمین خود را مدیریت نمایند. معمولاً استفاده از راه حل‌های سازمانی برای ترکیب عملکرد دو یا چند بخش می‌تواند روی موجودی کالا تأثیر بگذارد. اما با استفاده از سیستم پخش و سفارش سپیدار، می‌توانند راحت‌تر مدیریت موجودی بپردازند و پیش‌بینی‌های لازم برای سفارش‌ها، خرید، حسابداری و همچنین مدیریت ارتباط با مشتری را انجام دهند.

آن دسته از شرکت‌هایی که در کنار انواع فروش خود عملیات پخش و توزیع مویرگی را هم انجام می‌دهند، می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده کنند. به این صورت به راحتی مسیرهای سفارش‌گیری ثبت می‌شود و برنامه‌ریزی‌های لازم بر اساس آن انجام می‌گردد. کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که در حوزه پخش و توزیع مویرگی فعالیت می‌کنند، می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده کنند و به صورت متمرکز عملیات فروش خود را مدیریت نمایند. کاربری این نرم‌افزار بسیار ساده است و قابلیت ثبت مسیرهای سفارش‌گیری را دارد. همچنین می‌تواند به راحتی برنامه‌ریزی ویزیت‌ها را بر اساس مسیرهای سفارش‌گیری انجام دهد.

سیستم پخش مویرگی و سفارشگیری سپیدار

امکانات سیستم پخش و سفارشگیری

سیستم پخش و سفارشگیری سپیدار شامل امکانات مختلفی است که برای استفاده از آن باید حتماً با این امکانات آشنا باشید. این سیستم علاوه بر امکانات اصلی ماژول فروش، دارای امکاناتی مربوط به ماژول انبار نیز هست. از دیگر امکانات سیستم پخش و سفارش سپیدار سیستم  می‌توان به ماژول‌های دریافت و پرداخت اشاره کرد.

سیستم پخش و سفارشگیری

اپلیکیشن بازاریابی مویرگی سپیدار دارای امکاناتی چون امکانات اصلی ماژول فروش و امکانات ماژول‌های انبار است. به این صورت می‌تواند برای دریافت، پرداخت و دفتر کل نیازمندی‌های کسب و کار، کاربرد داشته باشد و نیازهای یک شرکت را در رابطه با این موارد به خوبی تأمین کند.

سیستم حسابداری

این سیستم حاوی تمام اسناد مالی، صورت‌های مالی، گزارش‌گیری‌های مربوط به نوشتن دفاتر قانونی، سندهای افتتاحیه و اختتامیه، همچنین انواع ترازها است. در واقع سیستم حسابداری یک سیستم پایه برای این نرم‌افزار محسوب می‌شود.

سیستم انبارداری

با استفاده از سیستم پخش مویرگی و سفارشگیری سپیدار به راحتی امکان دسترسی به اطلاعات کالا و انبار فراهم می‌شود. همچنین می‌توانید مدیریت انبار را انجام دهید و با محاسبه فرایندهای ثبت عملیات و دریافت موجودی کالا، به راحتی سیستم انبارداری را مدیریت کنید.

سیستم دریافت و پرداخت

از جمله دیگر امکانات سیستم پخش مویرگی سپیدار می‌توان به ثبت دریافتی‌ها و پرداختی‌های نقدی اشاره نمود. با این نرم‌افزار می‌توانید گزارش حساب‌های بانکی مربوط به دریافت و پرداخت چک‌ها را مدیریت کنید. همچنین می‌توانید با این سیستم علاوه بر تهیه صورت مغایرت بانکی، زمان سررسید چک‌ها را نیز مدیریت نمایید.

سیستم مشتریان و فروش

سیستم مشتریان و فروش یکی دیگر از امکانات سیستم پخش و سفارشگیری سپیدار است که با توجه به واقعیت‌های بازار طراحی شده است. با توجه به نحوه طراحی کسب و کارهای مختلف، به عنوان یک شرکت می‌توانید از آن استفاده کنید و اطلاعات مربوط به مشتریان خود را به همراه سوابق آن ها طبقه بندی نمایید.

مزایای سیستم پخش مویرگی و سفارشگیری

این سیستم به واسطه دارا بودن ماژول‌ها و نرم‌افزارهایی که برای پخش و سفارشگیری طراحی شده‌اند، دارای مزایای بسیاری است. وجود این ماژول‌ها کمک می‌کند تا تمامی فرایندهای ذکر شده به صورت مکانیزه انجام شوند و فرایند حسابداری ساده‌تر شود. مزایای این سیستم عبارتند از:

  • بررسی ساده ورود و خروج کالاها به انبار
  • پاسخگویی به مشتریان و تعیین سقف پذیرش سفارش برای خط فروش کالا و ویزیتورها
  • تهیه برنامه زمان‌بندی برای مراجعه ویزیتورها به محل مشتریان
  • دریافت درخواست‌های مرجوعی و سفارشات به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن
  • سفارشگیری و تهیه لیست توزیع کالا برای وسایل حمل و مأمور پخش در فرایند پخش سرد و گرم
  • تهیه لیست وصول و دریافت مطالبات
  • ثبت دلایل عدم پذیرش سفارش توسط ویزیتورها و مراجعه آن ها به محل مشتریان به صورت آنلاین در اپلیکیشن سفارشگیری