جهت شنیدن فایل صوتی این مقاله بر روی دکمه پخش کلیک کنید

نرم افزار عمومی حسابداری فروشگاهی دشت

نرم افزار دشت، یک نرم افزار دارای قابلیت های بهینه شده برای کار در فروشگاه است؛ این نرم افزار در هفت نسخه شامل نسخه های عمومی، لوازم آرایشی، لوازم یدکی، قنادی و آجیل و خشکبار، پوشاک، سوپر مارکت و ابزار و یراق، ارائه داده شده است. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا بیشتر با این نرم افزار فروشگاهی عمومی آشنا شوید.

نرم افزار عمومی حسابداری فروشگاهی دشت

نرم افزار عمومی حسابداری فروشگاهی دشت چیست؟

این نرم افزار حسابداری فروشگاهی به منظور کاهش هزینه، افزایش سود، مدیریت هوشمند کسب و کار و رضایت مشتری ساخته شده است. استفاده از نسخه عمومی دشت همکاران سیستم، به افراد کمک می کند تا در زمان خود صرفه جویی کنند و بهترین و ارزان ترین راهکارها را در اختیار آن ها قرار می دهد. این نرم افزار فروشگاهی عمومی، به مدیران کمک می کند تا تمام کارهای مربوط به موجودی کالا، خرید و فروش کالا و سود و زیان کسب و کار را مدیریت کنند.

امروزه نرم افزارهای فروشگاهی در بهبود کسب و کارها از اهمیت زیادی برخوردار هستند؛ در نتیجه در زمان خرید این نرم افزارها باید از آگاهی کافی برخوردار باشید. نرم افزار حسابداری دشت برای فروشگاه های کوچک و متوسط طراحی شده است و با توجه به اینکه مزایای این نرم افزار از معایب آن بیشتر است، بهترین گزینه برای فروشگاه شما به شمار می رود. در ادامه به برخی از مزایا و معایب این نرم افزار حسابداری اشاره خواهیم کرد.

نرم افزار حسابداری دشت

مزایای نرم افزار حسابداری  دشت

 • ارسال دستی یا خودکار پیامک برای مشتریان
 • محیط کاربری ساده برای ایجاد کار راحت برای مشتریان
 • عملیات خرید و فروش به صورت نقد
 • برخورداری از یکسال پشتیبانی کاملا رایگان
 • راهنما داشتن پکیج های نرم افزار
 • نمایش فاکتور فروش در صفحه نمایش مشتری و خریدار
 • امکان مدیریت هوشمندانه با اطلاع رسانی خودکار برای همه
 • قابلیت گزارش گرفتن از عملکرد نرم افزار
 • افزایش بهره وری و کم شدن زمان با خودکار ثبت کردن سندهای حسابداری
 • قابلیت بهره مندی از چند نسخه در شبکه کامپیوتری

معایب نرم افزار حسابداری دشت

 • عدم گزارش از دفتر روزانه
 • عدم اعلام موعد سر رسید چک ها به صورت اتوماتیک
 • مناسب نبودن برای فروش فوری
 • عدم اتصال به برخی از دستگاه ها
 • عدم چاپ بارکد کالاها

 

نرم افزار عمومی حسابداری فروشگاهی دشت برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

نرم افزار حسابداری دشت، یک نرم افزار فروشگاهی عمومی است که برای مدیریت فروشگاه ها در اصناف عمومی و تخصصی عرضه شده است. در این قسمت از مطلب شما را با کاربردهای مهم از این نرم حسابداری فروشگاهی آشنا خواهیم کرد؛ این کاربرد ها عبارتند از:

نرم افزار عمومی دشت

نسخه عمومی دشت همکاران سیستم برای مدیریت فروشگاه مناسب است. در واقع مدیران در هر فروشگاهی، می توانند برای افزایش دقت و سرعت خود در اموری مثل خرید و فروش کالا، انبارداری، محاسبه سود و زیان فروش و… از این نرم افزار استفاده کنند.

نرم افزار سوپر مارکت دشت

هر سوپر مارکتی به منظور افزایش دقت در عملیات فروش و کنترل موجودی کالا، می تواند از این نرم افزار فروشگاهی عمومی بهره ببرد. همچنین با استفاده از شیوه های پر کاربرد و ساده می توان کالاها را در این نرم افزار شناسایی کرد.

نرم افزار پوشاک دشت

این نرم افزار برای مدیریت فروشگاه های پوشاک مثل کیف، کفش، لباس مردانه و زنانه مناسب است. این نرم افزار در هر فروشگاه به افرایش سرعت در عملیات هایی نظیر خرید و فروش، گزارش مانده کالا و… می شود.

نرم افزار لوازم یدکی دشت

در این نرم افزار، بیش از صد هزار قطعه لوازم یدکی وجود دارد تا در این نسخه از نرم افزار دشت بدون اتلاف وقت، بتوانید قطعات لوازم یدکی تهیه کنید. این نسخه از نرم افزار به صورت منظم قیمت قطعات را به روز می کند. همچنین در این نرم افزار قطعه ها با استفاده از نام و کد فنی شناسایی می شوند.

نرم افزار قنادی، آجیل و خشکبار دشت

در این نسخه از نرم افزار دشت، می توان به صورت همزمان از چند صندوق فروش استفاده کرد. این نسخه، اجازه اتصال به تمام دستگاه های پوز و بارکد خوان ها را دارد و با توجه به ارتباط آنلاین با بانک ها، مانع بروز مشکل می شود.

کلام آخر

ما در این مطلب به معرفی نرم افزار دشت به عنوان یک نرم افزار فروشگاهی عمومی پرداختیم. همانطور که مطالعه کردید، استفاده از این نرم افزار مزایای گوناگونی دارد؛ به همین علت به عنوان جامع ترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی شناخته می شود. شما می توانید این محصول را با قیمت مناسبی از سپید حساب ویرا خریداری کرده و از این طریق، مدیریت کسب و کار خود را راحت‌تر کنید.