workers considering the term of the agreement 1098 1517 - ?پرداخت حق بیمه از دو یا چند کارگاه در چه مواردی موثر است?

?پرداخت حق بیمه از دو یا چند کارگاه در چه مواردی موثر است?

?پرداخت حق بیمه از دو یا چند کارگاه در چه مواردی موثر است?

 

?اگر برای یک فرد ۳۰ روز بیمه در یک شرکت رد بشود و ۲۰ روز بیمه در شرکت دیگرو مجموع مبالغ هم از سقف بیمه بیشتر نباشد . آیا با توجه به اینکه مجموع روزها بیشتر از یک ماه است مجموع مبلغ رد شده در ۲ شرکت برای بازنشستگی محاسبه میشود یا نه؟

?پرداخت حق بیمه از دو یا چند کارگاه فقط در میزان خدمات و مزایای بیمه گذار موثر است و تاثیری در سابقه ندارد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:” اگر برای یک فرد ۳۰ روز بیمه در یک شرکت رد بشه و ۲۰ روز بیمه در شرکت دیگه ای رد بشه و مجموع مبالغ هم از سقف بیمه بیشتر نباشد . آیا با توجه به اینکه مجموع روزها بیشتر از یک ماه است مجموع مبلغ رد شده در ۲ شرکت برای بازنشستگی محاسبه میشه یا نه؟و این موضوع چه فرقی دارد با اینکه در همان ۲ شرکت مذکور ۲۰ روزبیمه و ۱۰ روزبیمه رد بشه .یعنی برای اینکه مجموع مبالغ رد شده در لیست های بیمه برای مزایای یک فرد مورد نظر قرار بگیرد آیا باید حتما مجموع روزها هم از ۳۰ روز بیشتر نشود؟ با تشکر “

 

?در این باره روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد:” حداکثر مدت ایجاد سابقه در ماه همان ۳۰ روز یا در ماههای ۳۱ روزه ۳۱ روز است. بنابراین امکان این که در یک ماه ۴۰ روز سابقه منظور شود وجود ندارد. پرداخت از دو یا چند کارگاه تا سقف حق بیمه مقرر فقط در میزان خدمات و مزایای بیمه تاثیر گذار است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *