بسته پخش مویرگی و سفارشگیری

در عصر فناوری اطلاعات و توسعه اینترنت و ارتباطات از راه دور، استفاده از نرم افزارهای حسابداری به دلیل سرعت بیشتر و دقت بیشتر در محاسبات، روز به روز افزایش می‌یابد.

همچنین استفاده از سیستم‌های پخش و سفارش گیری برای کسب و کارهایی که محصولات فیزیکی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند، بسیار اساسی و حیاتی است.

در این مقاله به بررسی نرم افزار حسابداری و سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری سپیدار پرداخته و نحوه استفاده از آنها برای مدیریت بهتر کسب و کارها را توضیح خواهیم داد.

برای دیدن لیست قیمت سپیدار کلیک کنید.

پخش مویرگی سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری به عنوان یک ابزار کامل و بسیار قدرتمند برای مدیریت مالی کسب و کار، شامل ماژول‌های متعددی است که به شما امکان مدیریت کامل حسابداری، مدیریت مالی، مالیات، حساب های بانکی و مدیریت اسناد و فاکتورها را می‌دهد.

نرم افزار حسابداری با استفاده از تکنولوژی جدید و با به کارگیری پایگاه داده‌های قدرتمند، کار را برای مدیریت کنندگان کسب و کار ساده‌تر کرده است.

امکانات نرم افزار پخش مویرگی سپیدار

سیستم پخش مویرگی سپیدار با دارا بودن امکانات اصلی ماژول فروش، در کنار ماژول‌های انبار، دریافت و پرداخت و دفتر کل، نیازمندی‌های کسب‌وکارهای پخش مویرگی و سفارش‌گیری را به‌خوبی پاسخ می‌دهد.

با انعطاف‌پذیری بالا، سیستم پخش مویرگی امکان پاسخ‌گویی به پیچیدگی‌های فرآیندهای فروش مویرگی را فراهم کرده است.

سیستم پخش سپیدار سیستم

امکانات سیستم پخش مویرگی سپیدار و سفارش‌گیری شامل موارد زیر می‌باشد:

  • مدیریت محصولات: امکان مدیریت و ثبت محصولات با قیمت ویژه، مدیریت نوع و ویژگی‌های محصولات، آپلود تصاویر محصولات و نمایش آن‌ها در سایت.
  • مدیریت مشتریان: امکان ثبت مشخصات مشتریان و نمایش تاریخچه سفارشات آن‌ها به صورت جامع.
  • سفارش‌گیری آسان: امکان سفارش‌گیری آسان از طریق سایت و موبایل، امکان ارسال پیامک و ایمیل به مشتریان برای تایید سفارش، و ارسال پیامک و ایمیل به فروشنده برای هر سفارش.
  • مدیریت انبار: امکان مدیریت موجودی انبار و نمایش تعداد موجودی محصولات برای هر فروشگاه، هشداردهی به فروشنده در صورت کاهش موجودی، و ثبت حرکت‌های انبار.
  • صدور فاکتور: امکان صدور فاکتور خودکار و نمایش آن به مشتریان

در صورتی که به مشاوره تلفنی نیاز دارید کافیست اطلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد کنید

شماره نمایندگی سپیدار

021-58194000

09012908079

بارگذاری