سپید_حساب_ویرا

نقشه راه آموزش حسابداری

چگونه حسابدار شوم؟

فهرست مطالب

آموزش حسابداری در دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای به علاقه‌مندان این رشته ارائه می‌شود. حسابداری در بین دانشجویان طرفداران زیادی داشته و آمار بیکاری در این رشته در سال‌های اخیر بسیار کم بوده است.

در حال حاضر آموزش برنامه‌ها و نرم‌افزارهای حسابداری به‌عنوان بخش جدایی‌ناپذیر از این رشته محسوب می‌شود. این برنامه‌ها به حسابداران کمک می‌کند وظایف و امور محوله را به بهترین شکل و در کمترین زمان انجام دهند. نرم‌افزار سپیدار یکی از بهترین نرم‌افزارهای حسابداری است که با ویژگی‌های منحصربه‌فرد و خدمات پس از فروش مطلوب، مورد استقبال شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار گرفته است.

حسابدار کیست و چه وظایفی دارد؟

حسابدار فردی است که دوره آموزش حسابداری را به‌صورت دانشگاهی طی کرده و وظیفه تجزیه‌وتحلیل سوابق مالی شرکت را به عهده دارد. حسابداران طیف وسیعی از وظایف در رابطه با امور مالی را به عهده‌ دارند و باید گزارش‌های منظمی از مسائل مالی را به مدیران شرکت ارائه دهند. این گزارش‌ها به مدیران کمک می‌کند تا استراتژی‌های راهبردی شرکت را تنظیم کنند.

مهم‌ترین وظایف حسابدار در شرکت شامل موارد زیر است:

 • ثبت‌اسناد مالی شرکت
 • تهیه گزارش‌های مالی
 • تنظیم اظهارنامه مالیاتی و پرداخت به‌موقع مالیات
 • برنامه‌ریزی برای افزایش سوددهی شرکت، کاهش هزینه‌ها و زیان شرکت

کتاب آموزش سپیدار (بهنام مرادی) : 02158194000

مهارت‌های موردنیاز یک حسابدار حرفه‌ای چیست؟

 حسابدار حرفه‌ای برای انجام به‌موقع و درست وظایف خود می‌تواند از نرم‌افزارهای حسابداری کمک بگیرد. امروزه نرم‌افزارها و برنامه‌های پیشرفته حسابداری مانند یک دستیار حرفه‌ای به حسابداران کمک می‌کند تا اطلاعات مربوط به اسناد را طبقه‌بندی کرده و به‌راحتی گزارش‌گیری کنند.

سیستم‌های حسابداری نقش مهمی در مدیریت کسب‌وکار شرکت‌ها دارند. سیستم کامپیوتری و پیشرفته به حسابدار کمک می‌کند کلیه امور مربوط به فاکتورها و صورت‌حساب‌ها را ثبت کرده و به‌راحتی آن‌ها تجزیه‌وتحلیل کند.

یک نمونه از سیستم‌های حسابداری موجود در بازار سیستم حسابداری سپیدار سیستم است. شرکت‌های استارتآپ، صنایع کوچک و سازمان‌های بزرگ می‌توانند این سیستم را به‌صورت جداگانه خریداری کرده و از خدمات آموزش و پشتیبانی فنی شرکت سپیدار برخوردار شوند.

بهترین نرم‌افزار برای یادگیری حسابداری چیست؟

یکی از بهترین نرم‌افزارهای کامپیوتری، برای آموزش حسابداری و ورود به بازار کار

نرم‌افزار سپیدار است. این نرم‌افزار دارای بسته‌های متنوعی بوده و افراد با توجه به زمینه کاری خود می‌توانند یکی از آن‌ها را انتخاب کنند.

 • حسابداری بازرگانی
 • حسابداری تولیدی
 • حسابداری خدماتی
 • حسابداری پیمانی

نرم‌افزار سپیدار سیستم ۱۳ برنامه کاربردی را در یک نرم‌افزار ارائه می‌کند. شما می‌توانید با توجه به نیاز شرکت خود همه یا بخشی از این برنامه‌ها را خریداری کنید. این برنامه‌های کاربردی شامل سیستم‌های: دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد، دارایی ثابت، انبارداری، مشتریان و فروش، سفارش‌های خارجی، تولید، پخش مویرگی، پیمانکاری، حضوروغیاب و سیستم ارتباط با مؤدیان است.

آموزش سپیدار (بهنام مرادی) : 02158194000


آموزش رایگان سپیدار

آموزش نرم‌افزارهای حسابداری از چه طریقی ممکن است؟

آموزش حسابداری برای افراد تازه‌کار و کسانی که به دنبال پیدا کردن شغل مناسب هستند انتخاب بسیار مناسبی است. بسیاری از شرکت‌ها آموزش رایگان حسابداری ویژه بازار کار را ارائه می‌کنند. این آموزش‌ها شامل یادگیری نرم‌افزارهای پیشرفته حسابداری است که راه را برای استخدام و کاریابی هموار می‌کند.

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری برای اینکه بتوانند به‌راحتی جذب بازار کار شوند بهتر است دریکی از دوره‌های آموزش نرم‌افزار حسابداری سپیدار سیستم شرکت کنند. با توجه به اینکه این نرم‌افزار مشتریان زیادی دارد، آموزش این نرم‌افزار می‌تواند مسیر استخدام در شرکت‌های معتبر را هموار کند.

شرکت سپیدار انواع دوره‌های آموزشی را برای دانشجویان و حسابداران برگزار می‌کند. انواع دوره‌های آموزشی این شرکت شامل:

 • دوره‌های حضوری در سراسر کشور توسط نمایندگی‌های رسمی این شرکت برگزار می‌شود. این دوره‌ها ترمیک و کارگاهی بوده و گواهی شرکت در دوره به دانشجویان ارائه می‌شود.
 • دوره‌های آموزشی نکات پرکاربرد
 • دوره جامع آموزش غیرحضوری نرم‌افزار سپیدار
 • دوره‌های آموزشی برای مشتریان شرکت با توجه به سیستم خریداری‌شده

کلام پایانی

آموزش حسابداری و یادگیری نرم‌افزارهای پیشرفته و پرکاربرد در این زمینه بیش از هر چیزی برای استخدام در شرکت‌های بزرگ لازم و ضروری است. نرم‌افزار سپیدار یکی از نرم‌افزارهایی است که در شرکت‌های بزرگ و کوچک مورداستفاده قرار می‌گیرد. شرکت سپیدار سیستم یکی از شرکت‌های عضو همکاران سیستم است که با هدف عرضه نرم‌افزار حسابداری سپیدار و دست شروع به کارکرده است.

نمایندگی سپیدار   درخواست مشاوره و دمو : 02158194000

این صفحه را به اشتراک بگذارید .

به این مطلب امتیاز دهید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با سپید حساب ویرا

حسابداری تولیدی سپیدار

بسته تولیدی سپیدار

 •  کاهش اتلاف مواد اولیه در خط تولید
 • کنترل خروج مواد اولیه از انبار
 • کنترل ورود محصولات به انبار محصول
 • تعیین حداقل و حداکثر موجودی هر کالا
دسته بندی های بلاگ