سپید_حساب_ویرا

کامپیوتر مناسب نرم‌افزارهای حسابداری

کامپیوتر مناسب نرم_افزارهای حسابداری

فهرست مطالب

برنامه حسابداری یکی از ارکان اصلی بخش مالی و حسابداری شرکت است. این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا از حسابداری سنتی فاصله بگیرید و امور و وظایف خود را با دقت، سرعت و کیفیت بالایی انجام دهید. یکی از برنامه‌های حسابداری که از سال ۹۸ وارد بازار شده برنامه حسابداری سپیدار با پنج بسته خدماتی، تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری و پخش است. این برنامه برای استفاده باید روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ نصب شود.

اما سؤال اینجاست که حداقل سیستم موردنیاز حسابداری چیست؟ شرکت سپیدار برای رفاه حال مشتریان خود توسط نمایندگی رسمی خود، شرکت سپیدار ویرا به‌تمامی سؤالات شما در این زمینه پاسخ می‌دهد.

چه سیستم کامپیوتری برای حسابداران مناسب است؟

سیستم کامپیوتری برای نصب نرم‌افزار حسابداری باید ویژگی‌های خاص خود را داشته باشد. یکی از مهم‌ترین بخش‌های سیستم، پردازنده یا CPU است. هر چه پردازنده قوی‌تر باشد سیستم سریع‌تر عمل کرده و کمتر هنگ می‌کند.

اگر از نرم‌افزار حسابداری تحت وب سپیدار استفاده می‌کنید باید پردازنده‌ای را انتخاب کنید که چند کاربر را به شکل هم‌زمان پوشش دهد. برای مثال پردازنده CORE i3 برای پوشش هم‌زمان ۵ کاربر جواب می‌دهد. پردازنده COREi5 ۴۰ کاربر هم‌زمان را پوشش می‌دهد.

ویژگی بعدی سیستم هارد و رم آن است. هر چه رم بالاتر باشد سیستم سریع‌تر بالا می‌آید. برای برنامه حسابداری اغلب رم ۸ گیگ کافی است. هارد محل ذخیره‌سازی اطلاعات است که انواع مختلفی داشته و شما با توجه به حجم اطلاعات بخش مالی و حسابداری می‌توانید یکی از انواع SSD و HDD آن را برای سیستم خریداری کنید.

صفحه‌نمایش هم مهم است. بهتر است برای نمایش بهتر و بیشتر ستون‌ها، صفحه‌نمایش حداقل ۱۵ اینچ داشته باشد. کیبورد یا صفحه‌کلید هم شامل اعداد و کلیدهای F باشد.

برای نصب برنامه حسابداری سپیدار چه سیستم کامپیوتری نیاز است؟

برنامه حسابداری سپیداری تحت ویندوز است و بر روی نسخه‌های زیر نصب می‌شود:

Windows ۲۰۰۰Windows VistaWindows ۲۰۰۳Wondows ۸٫۱
Windiws serverWindows XPWindows ۸Windows ۱۰

 بنابراین سیستم شما باید مبتنی بر ویندوز باشد. مسئله بعدی حجم برنامه خریداری شده است. سیستم حسابداری سپیدار بیس اصلی این برنامه است. سایر زیرسیستم‌ها به‌صورت جداگانه قابل خریداری و اضافه کردن به آن است.

حداقل رم برای نصب این برنامه ۸ گیگ است. همچنین سیستم شما باید رم و هارد متناسب با حجم کاری شرکت را داشته باشد. برنامه سپیدار به‌صورت سی دی به شما فروخته می‌شود و شما با توجه به ۳۲ یا ۶۴ بیتی بودن ویندوز کامپیوتر می‌توانید آن را نصب کنید.

یکی از مزیت‌های سپیدار خدمات نصب سپیدار و پس از فروش در سراسر کشور توسط ۲۰۰ نمایندگی فعال است. راهنمایی و مشاوره برای خرید سیستم کامپیوتری موردنیاز یکی از خدماتی است که در این زمینه به شما ارائه می‌شود.

نصب و راه‌اندازی برنامه سپیدار توسط سپیدار ویرا

سپید حساب ویرا نماینده سپیدار همکاران سیستم آماده ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی به مشتریان است. این شرکت باسابقه که مدیریت آن را آقای بهنام مرادی یکی از بهترین مدرسین سپیدار به عهده دارد خدمات زیر را به شما مشتریان گرامی ارائه می‌کند:

  • ارائه دمو و مشاوره رایگان برای خرید
  • نصب سپیدار، راه‌اندازی و پشتیبانی سپیدار
  • آموزش سپیدار، حرفه‌ای ویژه ورود به بازار کار به‌صورت فردی و وبینار گروهی توسط بهنام مرادی

شرکت سپید حساب ویرا علاوه بر خدمات گفته‌شده بخش‌هایی را به این نرم‌افزار اضافه کرده که قابل‌ارائه به مشتریان است:

اگر قصد دارید نرم‌افزار سپیدار را نصب کنید با مشاوره و راهنمایی شرکت سپیدار ویرا می‌توانید سیستم مناسب برای این برنامه را خریداری کنید.

کلام پایانی

برنامه حسابداری سپیدار مناسب برای شرکت‌های متوسط و کوچک است. بعد از خرید این برنامه با تماس با واحد پشتیبانی می‌توانید از خدمات مشاوره، نصب و خدمات پس از فروش این برنامه استفاده کنید. همچنین با عضویت در باشگاه مشتریان سپیدار سیستم می‌توانید از طریق چت آنلاین، بخش سؤالات پرتکرار و پرسش و پاسخ رایگان جواب سؤالات خود را بگیرید.

این صفحه را به اشتراک بگذارید .

به این مطلب امتیاز دهید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با سپید حساب ویرا

حسابداری تولیدی سپیدار

بسته تولیدی سپیدار

  •  کاهش اتلاف مواد اولیه در خط تولید
  • کنترل خروج مواد اولیه از انبار
  • کنترل ورود محصولات به انبار محصول
  • تعیین حداقل و حداکثر موجودی هر کالا
دسته بندی های بلاگ